Miki Hiir. Koomiksikogu 42

Miki Hiir. Koomiksikogu 42

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Kas olete valmis seikluseks, mis viib teid südamepõksuva põnevuse ja koomilise kaose keskele? Astuge koos armastatud tegelase Donaldiga tema uusimatesse seiklustesse kogumikus "Miki Hiir. Koomiksikogu 42".

Donald, kes on tuntud oma mitmekülgsete rollide poolest, võtab sel korral ette salajase missiooni Lõuna-Ameerikasse. Ta peab paljastama reeturi, kes ähvardab müüa üliolulist superarvutit vaenulikele jõududele. See ülesanne osutub keerulisemaks kui arvata võiks, sest Donald peab navigeerima läbi ohtude, mis panevad proovile nii tema nutikuse kui ka füüsilise vastupidavuse. Autod saavad mõlkida ja lennukid hävitatud, kui meie kangelane võitleb nii oma elu kui ka maailma turvalisuse eest.

Samal ajal heidame pilgu ka onu Roberti noorusaegadesse, kui ta oli kullakaevaja, kes sattus keerulisse olukorda. Tema kaval paarimees McKärss kasutas ära Roberti haavatavat seisundit ja pettis ta välja kirjutama dokumenti, mis loovutas pool tema varandusest. Nüüd, aastaid hiljem, on McKärss tagasi, et nõuda oma osa toonasest kokkuleppest. Kas onu Robert suudab leida tee, kuidas oma rikkust kaitsta?

Ja ärge unustage Kõuts Karlot, kelle vargaelu võtab ootamatu pöörde. Mis juhtub, kui lihtne poevargus viib kulinaarsete katastroofideni? Avastage see ja palju muud "Miki Hiir. Koomiksikogu 42" lehekülgedelt, kus klassikalised tegelased ja nende ajatud seiklused toovad naeru ja elevust igasse päeva.

See kogumik on ideaalne lugemine kõigile, kes armastavad põnevust ja huumorit. Lugege ja saage osa Donaldi, onu Roberti ja Kõuts Karlo värvikatest seiklustest, mis on täis pööraseid sündmusi ja meeldejäävaid hetki. Ärge jätke kasutamata võimalust sukelduda nende armastatud tegelaste maailma, mida on nautinud põlvkonnad üle kogu maailma.