Miki Hiir. Koomiksikogu 43

Miki Hiir. Koomiksikogu 43

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Kas oled valmis sukelduma seiklustesse, mis viivad sind Pardilinna grillipeolt Hiirelinna maa-aluste saladusteni ja sügavale metsa, kus elutarkust jagab Onu Robert? "Miki Hiir. Koomiksikogu 43" viib sind Disney maagilisse maailma, kus iga lehekülg on täis põnevust ja vahvaid tegelasi.

Donald on valmis tegema kõik, et võita ihaldatud meistergrillija tiitel Pardilinna aastapeol. Kuid tema naaber näib olevat grillimise alal tõeline virtuoos. Donald ei heitu ning asub otsima legendaarset erakust grillimeistrit, lootes, et too jagab temaga oma saladusi. Kuid Donald ei ole oma missioonis üksi – naaber Liiv on talle kannul, püüdes igal sammul teda üle trumbata.

Samal ajal avastavad Hiirelinna töölised midagi uskumatut – ehitusplatsil näib liikuvat dinosauruse kogu! Miki Hiire ülesandeks saab selgitada, mis imelikud sündmused maa all toimuvad. Kas tegemist on tõelise eelajaloolise olendiga või on mängus midagi muud?

Ja kui sa arvasid, et see on kõik, siis oota, kuni Onu Robert viib pardipojad matkale sügavasse metsa. Nende seiklus muutub veelgi põnevamaks, kui Onu Roberti oahautise lõhn meelitab välja suurjala – müütilise olendi, kes on tuntud oma jõu ja salapära poolest. Vanad jahimehed on temast rääkinud vaid õuduslugusid, kuid nüüd on lastel võimalus tõde oma silmaga näha.

Kui su süda igatseb seiklust ja naeru, siis "Miki Hiir. Koomiksikogu 43" on just see, mida vajad. Avasta koos armastatud Disney tegelastega nende värvikirevaid lugusid, mis pakuvad meelelahutust nii noortele kui ka vanadele fännidele. Pane end valmis – seiklus kutsub!