Miki Hiir. Koomiksikogu 44

Miki Hiir. Koomiksikogu 44

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
5.99€ / 5.69€
Osta
Kas olete valmis sukelduma seiklustesse koos armastatud Disney tegelastega? "Miki Hiir. Koomiksikogu 44" viib teid põnevale rännakule, kus Donald, pardipojad ja teised tuntud kangelased seisavad silmitsi uute väljakutsetega.

Rahahädas Noorpiilurite organisatsioon sõltub Donaldist ja pardipoegadest, et lahendada müsteerium, mis peitub "Noorpiilurite tarkuseraamatu" autorluse taga. Nende teekond viib neid läbi varjuliste lossivaremete, kus nad avastavad iidseid aardeid ja puutuvad kokku druiidide salapäraste kommetega. Aga ettevaatust, sest reetmine varitseb neid kõige ootamatumal hetkel.

Samal ajal Super-Part võitleb mereröövlitega, aidates onu Robertil sõlmida elu võimalust pakkuv tehing. Super-Brigitta, kes on tuntud oma erksa roosa kostüümi poolest, asub jälitama armastuskirjade varast, samas kui Duubelpart seisab silmitsi küberkurjategijatega.

Üllatusi täis lugu ei lõpe siin, sest salapärane austaja teeb Milla Maagiale kingituse, mis võib täita tema kõige suurema soovi. Põgenemine onu Roberti eest viib Jõnni ja Donaldi troopilisele saarele, kus nad loodavad leida rahu ja puhkust.

See koomiksikogu on täis põnevust, seiklusi ja südantsoojendavaid hetki, mis on omased Disney lugudele. Avasta, kuidas meie kangelased hakkama saavad ja kas nad suudavad oma missioonid edukalt lõpule viia. "Miki Hiir. Koomiksikogu 44" on ideaalne lisa igale Disney fänni raamaturiiulile. Kas olete valmis avastama, mis juhtub järgmisena?