Miki Hiir. Koomiksikogu 45

Miki Hiir. Koomiksikogu 45

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
5.99€ / 5.69€
Osta
Kas olete valmis sukelduma Pardilinna seiklustesse, kus igapäevaelu muutub ootamatult fantastiliseks? "Miki Hiir. Koomiksikogu 45" viib teid Disney maagilisse maailma, kus kohtute armastatud tegelastega nagu Miki Hiir, Donald Duck ja paljud teised.

Kujutage ette pidu, kuhu kõik linna silmapaistvamad tegelased on kutsutud, välja arvatud Super-Part. Just selline on olukord, kui meie kangelane saab vihjeid, et pidu võib olla ohus – tulnukad, kes on sama libedad kui nende plaanid, on valmis tegutsema. Kuid kui Super-Part hakkab häirekella lööma, ei võeta teda tõsiselt, vaid saadetakse hoopis hullumajja. Kas ta suudab päästa Pardilinna eliidi enne, kui on liiga hilja?

Selle kogumiku lehekülgedel leiate ka Onu Roberti, kes püüab oma varandust peita veekogu sügavustesse. Kuid ta ei arvesta asjaoluga, et penipoisid on nutikamad, kui ta oleks osanud arvata. Ja mis juhtub, kui Donald ja Jõnn Part otsustavad hakata kasvatama merimeloneid? Koostöö Jõnniga on alati ettearvamatu ja võib viia ootamatute tulemusteni.

Lisaks saate jälgida, kuidas Donald asub uuele ametipostile – armunõustajana. See on ülesanne, mis võib tunduda kohatu tema jaoks, kes on tuntud oma äkilise iseloomu poolest, kuid selles rollis osutub ta üllatavalt osavaks.

Iga lehekülg on täis põnevust ja huumorit, mis on omased Disney koomiksitele. "Miki Hiir. Koomiksikogu 45" on ideaalne lugemine nii noortele kui ka vanadele fännidele, kes soovivad veeta aega oma lemmiktegelaste seltsis. Kas olete valmis avastama, millised seiklused ootavad teid Pardilinnas?