Miki Hiir. Koomiksikogu 46

Miki Hiir. Koomiksikogu 46

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Kas olete valmis sukelduma seiklustesse koos armastatud Disney tegelastega? "Miki Hiir. Koomiksikogu 46" viib teid Pardilinna, kus igapäevaelu on kõike muud kui tavaline.

Avastage, kuidas Daisy nutitelefonihullus paneb Donaldi kadedust tundma, kuid peagi on tal suuremad mured – telefonid kaovad otse nende omanike käest! Kes suudaks sellise müsteeriumi lahendada, kui mitte Super-Part, kes on alati valmis õiglust jalule seadma?

Samal ajal, kui Onu Robert asub aardejahile, usaldab ta oma ärid Donaldi hoolde. Kas Donald suudab vastu panna sotsiaalmeedia ahvatlustele ja hoida ärid pinnal või toob tema digisõltuvus kaasa katastroofi?

Miki Hiir seisab silmitsi omaette väljakutsega, kui keegi kasutab tema nime all internetis salajase teabe avaldamiseks, mis seab ohtu politsei operatsioonid. Miki peab kasutama kõiki oma detektiivioskusi, et tabada kurikael ja taastada kord.

Lisaks sellele kõigele on Onu Robert ja tema igivana rivaal McCelm asunud võidu Pardilinna köisraudteid ehitama. Kas nende konkurents viib katastroofini või võib sellest sündida midagi head?

Lehitsege lehekülgi, kus iga koomiksiriba on täis põnevust ja huumorit, mis on omased Disney koomiksitele. "Miki Hiir. Koomiksikogu 46" on ideaalne lisa igale Disney fänni raamaturiiulile, pakkudes meelelahutust nii noortele kui ka vanadele. Kas olete valmis avastama, mis juhtub, kui tehnoloogia ja kangelaslikkus põrkuvad Pardilinnas? Võtke raamat kätte ja saage osa sellest imelisest seiklusest!