Miki Hiir. Koomiksikogu 47

Miki Hiir. Koomiksikogu 47

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.66€
Osta
Apollo
6.66€ / 6.33€
Osta
Tere, koomiksikogu austaja! Kas oled valmis sukelduma Miki Hiire ja tema sõprade pöörastesse seiklustesse? "Miki Hiir. Koomiksikogu 47" on raamat, mis viib sind koos armastatud tegelastega uutele ja põnevatele rännakutele.

Kujutle, et oled Donald Duck, kes on alati olnud pisut õnnetu hing. Kuid nüüd, uue aasta alguses, on tal uus plaan. Ta on otsustanud, et positiivne mõtlemine on võti eduni. Kas professori nõuanded pardipsühholoogia vallas aitavad tal lõpuks oma igipõlist rivaali, nõbu Hansut, üle kavaldada? Sinu jaoks on see võimalus kaasa elada Donaldi katsumustele ja õppida, et positiivsus võib tõepoolest imesid teha.

Daisy Ducki seiklus algab siis, kui ta otsustab kirjutada artikli ühest rahulikust väikelinnast. Kuid nagu elus tihti juhtub, ei lähe asjad plaanipäraselt. Daisy avastab end keset zombisid ja hullumeelset teadlast. See lugu paneb sind mõtlema, kui kiiresti võib argipäev muutuda täiesti ettearvamatuks seikluseks.

Mõtle hetkeks, mis oleks, kui Miki Hiirt poleks kunagi olnud? Kõuts Karlo on veendunud, et ilma Miki sekkumiseta oleks elu üks suur pidu. Kuid kas see vastab tõele? See lugu annab sulle võimaluse näha, kuidas tegelased ja sündmused võivad areneda täiesti ootamatutes suundades.

Ja kes on Pardilinna tõeline superkangelane? Kas Super-Part või Super-Part Daisy? Sellele küsimusele otsitakse vastust suurejoonelisel võistlusel, mis paneb proovile nii osavuse kui ka kangelaslikkuse.

Onu Robert, alati valmis rikkust koguma, on kuulnud suurkhaani hõrgutisest – maiusest, mis võiks tema varandust veelgi kasvatada. Ta asub koos Donaldi ja pardipoistega Hiinasse retsepti jahile. Kuid penipoisid on neil salaja kannul. Mis rolli nad selles loos mängivad? See on sinu võimalus avastada, kuidas üks maiuspala võib viia suurele seiklusele ja põnevatele avastustele.

"Miki Hiir. Koomiksikogu 47" on sinu pilet Miki ja tema sõprade maailma, kus iga lehekülg toob uue seikluse ja naerutab sind südamest. Kas oled valmis avastama, mis juhtub siis, kui koomiksikangelased satuvad ootamatutesse olukordadesse? Haara oma koopia ja saa osa nende lugudest, mis on täis põnevust, nalja ja õpetlikke hetki.