Miki Hiir. Koomiksikogu 48

Miki Hiir. Koomiksikogu 48

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.66€
Osta
Tere, armas lugeja! Kas oled valmis sukelduma põnevusse ja seiklustesse, mis viivad sind kinosaalist aaretejahile ja kinnisvaraturu südamesse? "Miki Hiir. Koomiksikogu 48" on raamat, mis pakub just seda – ja veelgi enam!

Kujuta ette, et oled kinosaalis, valmis nautima õudusfilmi, kui äkki õudus tuleb ekraanilt välja ja saab osaks sinu reaalsusest. Just selline olukord tabab Donaldit ja Jõnni, kes avastavad, et ainult Inimväliste Ohtude Taltsutus saab neid aidata. Aga kas nende agendid on tõesti valmis silmitsi seisma oma kõige suuremate hirmudega?

Seejärel liitu Mikiga, kes astub peategelasena üles klassikalises seikluses "Aarete saar". Muidugi ei ole seiklus täiuslik ilma kavalate vastasteta – ja kes oleks parem kui kõigile tuntud Kõuts Karlo? See lugu viib sind otse piraatide, peidetud aarete ja kõrvulukustavate kahuripaukude keskele.

Aga seiklused ei lõppe siin. Onu Robert otsustab tuua muutusi Pardilinna kinnisvaraturule, mis seab liikvele sündmuste ahela, mis mõjutab kõiki – kaasa arvatud Donaldit ja pardipoisse. Ja kui McCelm otsustab, et tema ei jää milleski Robertile alla, võid kindel olla, et tulemas on tõeline konkurents ja intriigid.

Leidur Leo saab külla tädi Amanda, kes on otsustanud korda luua mitte ainult Leo töökojas, vaid ka tema isiklikus elus. Vahepeal hakkab õnneseen Hans Hanele oma pidev õnn juba üle viskama, kuid Milla Maagia näeb selles võimalust. Kas on võimalik, et ühe õnn võib saada teise õnnetuseks?

Kui need lood sind kõnetavad ja sa oled valmis avastama, kuidas need tegelased oma väljakutsetega toime tulevad, siis "Miki Hiir. Koomiksikogu 48" on just sinule. See raamat ei ole mitte ainult meelelahutuslik, vaid ka täis õpetlikke hetki ja elutarkust, mida saab igapäevaelus kasutada. Pane end valmis seikluseks, mis ootab sind lehekülgede vahel!