Miki Hiir. Koomiksikogu 49

Miki Hiir. Koomiksikogu 49

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.66€
Osta
Kas olete valmis sukelduma seiklustesse, mis viivad teid eksootiliste legendide ja salapäraste vaimude maailma? "Miki Hiir. Koomiksikogu 49" viib teid koos armastatud tegelastega põnevale rännakule, kus avastatakse India kadunud linnu ja katsetatakse võlukunsti piire.

Onu Robert, see kaval ja ettevõtlik tegelane, asub pardipoegadega teele, et leida legendaarne Shapuri linn. Kuid nad pole ainsad aardekütid selles võidujooksus – Kuldar Kullatera on samuti silma peale pannud sellele müstilisele paigale. Kohalikud elanikud aga sosistavad lugusid kõhedusttekitavast vaimust, kes varitseb iidsete varemete vahel, valmis eksitama igaüht, kes julgeb tema territooriumile astuda. Kas need jutud on lihtsalt hirmutavad muinaslood või on neis peidus terake tõtt?

Ent seiklused ei piirdu ainult kaugel Indias toimuvaga. Milla Maagia, kelle kavalus ja nõiavõimed on alati olnud tema trumpideks, on välja mõelnud plaani, kuidas onu Roberti õnnemünt enda valdusesse saada. Tema plaan on pruulida võlujook, mis paneb onu Roberti pööraselt armuma, kuid nagu elus tihti juhtub, ei lähe kõik alati plaanipäraselt.

Ja mis oleks Miki Hiire maailm ilma tema vana vaenlase, Kõuts Karlo, pahandusteta? Seekord on Karlo otsustanud oma "oskusi" lihvida, osaledes varaste täienduskursustel. Tõepoolest, õppimiseks pole kunagi liiga hilja!

Lisaks neile tegelastele kohtume ka Duubelpardi ja Super-Pardiga, kelle seiklused viivad meid läbi aja ja ruumi, kus kohtume droidide, petlike salaagentide ja isegi tulevikust pärit sugulastega.

"Koomiksikogu 49" on täis põnevust, nalja ja õpetlikke hetki, mis ei jäta kedagi külmaks. See on ideaalne lugemine nii noortele kui ka vanadele Miki Hiire ja tema sõprade fännidele. Avastage koos nendega kadunud linnade saladusi ja õppige, et armastus ja sõprus on alati suurimad aarded.