MIKI HIIR. KOOMIKSIKOGU 5

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2009 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.05€
Hetkel pole saadaval
Kas oled valmis sukelduma Miki Hiire ja tema sõprade värvikirevasse maailma? "Miki Hiir. Koomiksikogu 5" on just see raamat, mida vajad, et tuua oma päeva veidi lusti ja põnevust. Selles viiendas kogumikus avaneb sulle võimalus piiluda Daisy Ducki uude huvialasse, mis on üllatavalt põnev ja paneb sindki ehk uusi hobisid otsima.

Onu Robert, keda tuntakse ka kui rikast ja ettevõtlikku Onu Robertit, on taas asunud tegudele. Selles osas näed, milliseid ohverdusi ja kavalaid käike ta on valmis ette võtma, et järjekordne äriprojekt edukaks muuta. Tema ärisaladused ja strateegiad võivad sindki inspireerida või vähemalt mõnusa naerupahvaku esile kutsuda.

Ja muidugi ei saa me üle ega ümber Miki Hiirest endast – see vapper ja nutikas hiir on alati valmis seiklusteks. Uuri välja, millised uued ja põnevad juhtumised on Mikil sel korral ees ootamas.

Donald Duck, see armastatud kergesti ärrituv part, saab endale uue naabri. Kes see võiks olla? Kas uus naaber toob kaasa rahu või hoopis rohkem segadust ja naljakaid olukordi?

Lõpuks ei saa me mööda minna leidur Leost, kelle nutikad leiutised ja meisterdused on alati pakkunud lõbu ja imestust. Mis on see uus asi, mille Leo on nüüd valmis saanud? Kindlasti on see midagi, mis paneb sind imestama ja võib-olla isegi inspireerib sind oma kätega midagi looma.

Kui sa armastad klassikalisi Disney tegelasi ja nende seiklusi, siis "Miki Hiir. Koomiksikogu 5" on ideaalne lisa sinu raamaturiiulile. See on täis soojust, huumorit ja sõpruse tähtsust, mis on ajatud teemad igas vanuses lugejatele. Võta hetk enda jaoks, lehitse läbi see koomiksikogu ja naudi tuttavate tegelaste uusi seiklusi!