Miki Hiir. Koomiksikogu 50

Miki Hiir. Koomiksikogu 50

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.66€
Osta
Apollo
6.66€ / 6.33€
Osta
Kas otsite põnevat lugemist, mis viib teid seikluste keerisesse koos armastatud Disney tegelastega? "Miki Hiir. Koomiksikogu 50" on just see, mida vajate! See raamat on osa legendaarsest sarjast, mis on pakkunud rõõmu nii noortele kui ka vanadele juba aastakümneid.

Kujutage ette Super-Pardi, kellele meeldib küll kangelast mängida, kuid kes aeg-ajalt ihkab ka puhkust. Donaldile avaneb ootamatu võimalus, kui salapärane doktor Tume palub tema abi Päikesesaarel toimuvates teadusuuringutes. Donald haarab sellest võimalusest kinni, lootes veeta muretuid päevi rannaliival, kuid leiab end peagi keset ootamatuid sündmusi.

Samal ajal satub luksuslik ristluslaev, mille pardal on Miki, Minni, Kupi ja Pluto, ootamatult tormi kätte ja upub. Kuigi kõik reisijad pääsevad, jõuavad meie kangelased üksikule saarele, mis on täis kõhedusttekitavaid saladusi.

Ja nagu sellest veel vähe oleks, otsustab Onu Robert leida nutika viisi, kuidas makse mitte maksta, mis viib ta kokkupõrkesse leidlike maksuametnikega. Järgneb põnev mõõduvõtt, kus selgub, kes on lõpuks kõige kavalam.

Kuid see pole veel kõik! Donaldi maja hakkab ootamatult peremehe peale viha tundma, tuues kaasa veelgi rohkem põnevust ja naljakaid olukordi.

"Koomiksikogu 50" on rikastatud värvikate illustratsioonide ja haaravate lugudega, mis toovad teieni Disney maagia. See on ideaalne lugemine kõigile, kes armastavad seiklusi ja klassikalisi koomiksihetki. Ärge laske sellel võimalusel libiseda ja sukelduge Miki Hiire ning tema sõprade fantastilisse maailma!