Miki Hiir. Koomiksikogu 51

Miki Hiir. Koomiksikogu 51

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.66€
Osta
Apollo
6.66€ / 6.33€
Osta
Kas olete valmis sukelduma Pardilinna seiklustesse, kus kummitused ja küberkuriteod segunevad põnevaks lugemiseks? "Miki Hiir. Koomiksikogu 51" viib teid otse tegutsemise tuiksoonele, kus onu Roberti rahakoti ümber hõljuvad kummitused panevad proovile tema närvid. Kuidas saavad Donald ja Jõnn, kes on ametilt Inimväliste Ohtude Taltsutuse agendid, lahendada selle paranormaalse mõistatuse ilma, et keegi nende suurimale saladusele jälile jõuaks?

Lisaks kummituslikele väljakutsetele seisab Miki Hiir silmitsi ootamatu väljakutsega, kui ta astub vastamisi Mortimeriga telesaates, kus selgitatakse välja parim naljamees. Kuidas Miki end sellisest olukorrast leiab ja kas ta suudab oma rivaali üle kavaldada?

Virtuaalmaailmas levivad valed nagu kulutuli ja Super-Part peab astuma küberruumi sügavustesse, et taastada õiglus ja tõde. Kas ta suudab peatada valeinformatsiooni leviku ja kaitsta Pardilinna mainet?

Ja nagu sellest kõigest veel vähe oleks, seisab Superkupi ees üks tema suurimaid katsumusi. Kosmose sügavustest on saabunud hirmuäratav olend, kes ähvardab hävitada kogu meie planeedi. Kas Superkupi kangelaslikkus ja nutikus on piisavad, et päästa Maa sellest koletislikust saatuses?

Kui olete valmis seiklusteks, mis panevad teie kujutlusvõime proovile ja pakuvad naeru ning põnevust, siis haarake oma eksemplar "Miki Hiir. Koomiksikogu 51" ja valmistuge sõiduks läbi Disney maagilise maailma. Kas olete valmis avastama, mis juhtub järgmisena?