Miki Hiir. Koomiksikogu 52

Miki Hiir. Koomiksikogu 52

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.66€
Osta
Apollo
6.66€ / 6.33€
Osta
Kas olete valmis sukelduma seiklustesse, mis viivad teid kaugemale igapäevasest argielust? "Miki Hiir. Koomiksikogu 52", mis on pärit Disney loomingulisest töökojast, toob teieni põnevad lood, kus tuntud tegelased satuvad uskumatutesse olukordadesse.

Kujutage ette olukorda, kus Donald ja Jõnn seisavad silmitsi tulnukatest turistidega, kes on just maandunud meie planeedile. Nende kaksikute ees seisab ülesanne: hoida ära kaos ja paanika, mis võib tekkida, kui maaväliste külaliste kohalolek saab avalikuks. Kas Inimväliste Ohtude Taltsutuse agentidel õnnestub olukord lahendada?

Samal ajal saab Kupi salapäraselt helistajalt ettepaneku alustada uut karjääri papagoide dresseerijana. Kes see mõistatuslik inimene on ja millised tagajärjed sellel ettevõtmisel võivad olla?

Pardilinnas, kus elu ei seisa kunagi paigal, haarab kõiki põnevus, kui toimub kiire ja adrenaliinirohke võidusõiduvõistlus. Kuid rahu ei kesta kaua, sest äkitselt kostub läbi linna hädakisa – onu Roberti õnnemünt on varastatud! See paneb sugulased ja vaenlased ühendama jõud ning asuma ajas ja ruumis rännakule, et kadunud aare üles leida.

Kas olete valmis avastama, mis juhtub järgmisena? "Miki Hiir. Koomiksikogu 52" on täis üllatusi ja keerdkäike, mis hoiavad teid lehekülgede küljes kuni viimase paneelini. Ärge laske sellel võimalusel käest, et sukelduda Disney maagilisse maailma ja kogeda seiklusi, mis panevad teie kujutlusvõime proovile!