Miki Hiir. Koomiksikogu 53

Miki Hiir. Koomiksikogu 53

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.66€
Osta
Apollo
6.66€ / 6.33€
Osta
Kas oled valmis sukelduma seiklusrohkesse maailma, kus Miki Hiir ja tema sõbrad seisavad silmitsi uute ja põnevate väljakutsetega? "Miki Hiir. Koomiksikogu 53" viib sind otse talvise Pardilinna südamesse, kus Donald ja tema vennapojad – Hups, Klops ja Lups – naudivad lumiseid rõõme. Kuid nende rõõmu varjutab salapärane oht.

Pardilinnas levib pimedus keset päeva ning see ei ole ainus mure. Super-Part, tuntud ka kui Donaldi vapra alter ego, seisab silmitsi keerulise mõistatusega. Pardilinna pahalased on äkitselt relvastatud kummaliste ja võimsate superrelvadega. Kust need relvad pärinevad? Kangelane asub vastuseid otsima ja tema otsingud viivad ta otse avamerele, kus ta kohtub ootamatult mineviku sõdalastega – viikingid ja roomlased on vaid mõned neist, kes on valmis Super-Partile vastu astuma.

Aga see pole veel kõik, sest Pardilinnas on veel üks suur segadus. Onu Robert, keda tuntud ka kui rikast ja ettevõtlikku Onu Robertit, on välja mõelnud uue äriidee, mis toob kaasa täieliku kaose. Mis see idee on ja kuidas see Pardilinna elanike elu mõjutab?

"Koomiksikogu 53" on täis põnevust, seiklust ja huumorit, mis on omased Disney maailmale. See kogumik on suurepärane lisand iga Miki Hiire ja tema sõprade fänni raamaturiiulile. Avasta, kuidas meie kangelased lahendavad järjekordseid mõistatusi ja päästavad päeva, tuues sinu päevadesse naeru ja põnevust. Kas oled valmis selleks seikluseks?