Miki Hiir. Koomiksikogu 54

Miki Hiir. Koomiksikogu 54

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.66€
Osta
Apollo
6.66€ / 6.33€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, et fantaasiakirjanduse lehekülgedel seiklevad tegelased võivad päriselt eksisteerida? "Miki Hiir. Koomiksikogu 54" viib teid kaasa põnevale rännakule, kus Hups, Tups ja Lups avastavad, et nende armastatud ulmeraamatu maailmad ei pruugigi olla pelgalt kujutlusvõime vili. Nad leiavad end keset päris päikesesüsteemi, mis on justkui välja astunud nende lemmikraamatu kaante vahelt. Kuidas nad hakkama saavad, eriti kui Donald ei ole kursis selle maailma tavade ja ohtudega?

Elu ei ole alati õiglane, ja Hans Hani saab sellest valusalt aru, kui kavala kurjategija käe läbi kaotab ta oma suurima õnne. Kas Hans peab leppima tavalise pardi saatusega või on lootust õnne taas leida?

Seiklus ei lõpe siin, sest Onu Roberti kullajahi tuules satuvad Donald ja pardipoisid virtuaalreaalsuse keerdkäikudesse. Nad kohtuvad vikerkaarevärviliste elanikega, kuid kui nad rikuvad vikerkaare kõige olulisemat reeglit, asuvad tigedad valvurid neid jälitama. Kas nad suudavad põgeneda ja naasta turvaliselt kodumaailma?

See koomiksikogu on täis fantaasiat, seiklust ja põnevust, mis ootavad avastamist. "Miki Hiir. Koomiksikogu 54" on ideaalne lugemine neile, kes armastavad klassikalisi Disney tegelasi ja tahavad neid näha uutes, ootamatutes olukordades. Kas olete valmis sukelduma koos nendega seiklustesse, mis panevad teie kujutlusvõime proovile?