Miki Hiir. Koomiksikogu 55

Miki Hiir. Koomiksikogu 55

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.66€
Osta
Apollo
6.66€ / 6.33€
Osta
Kas oled valmis sukelduma Pardilinna põnevatesse seiklustesse? "Miki Hiir. Koomiksikogu 55" viib sind jalgpalli maailmameistrivõistluste keerisesse, kus kohaliku meeskonna staar usaldab oma lemmiklooma Donaldi hoolde. Kuid kui armastatud neljajalgne sõber äkitselt haihtub, algab ootamatu otsingumissioon, kus Donald koos Hupsu, Tupsu ja Lupsuga peavad lahendama keeruka mõistatuse.

Samal ajal, kui Miki ja Minni naudivad Sitsiilias oma romantilist puhkust, pööratakse nende idüll pea peale Minni ootamatu röövimisega. Miki ei jää käed rüpes istuma ja asub koos kohaliku, veidi tusase politseinikuga Minni jälgi ajama. Kas nad suudavad Minni õigeaegselt päästa?

Ent see pole veel kõik! Vaikne õhtu teleka ees võtab Donaldi jaoks ootamatu pöörde, kui onu Robert ja Daisy tema uksele koputavad, mõlemal oma plaanid Donaldi ajaga. Kes jääb peale selles tahtejõuproovis?

Kui armastad Miki-Hiire ja tema sõprade seiklusi, siis see koomiksikogu pakub sulle põnevust, draamat ja huumorit. Sinu kätes on võimalus otsustada, kuidas need lood lõppevad. Avasta "Miki Hiir. Koomiksikogu 55" ja lase oma kujutlusvõimel lennata koos armastatud Disney tegelastega!