Miki Hiir. Koomiksikogu 56

Miki Hiir. Koomiksikogu 56

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.66€
Osta
Apollo
6.66€ / 6.33€
Osta
Kas oled valmis sukelduma seiklusrohkesse maailma, kus kavalus ja nutikus põrkuvad, et päästa päev? "Miki Hiir. Koomiksikogu 56" viib sind koos Disney armastatud tegelastega põnevale rännakule, kus iga lehekülg on täis põnevust ja meelelahutust.

Kujutle end onu Roberti kingadesse, kes seisab silmitsi väljakutsega, mis võib muuta kogu tema senist elu. Kui onu Robertit ähvardab ebaõiglane väljaviskamine Maadeuurijate Klubist, ei jää tal muud üle, kui haarata härjal sarvist. Ta ei ole aga üksi – tema kõrval on ustavad sugulased, valmis astuma vastu tundmatule. Kuid ettevaatust, sest nende teele asetab takistusi salakaval McCelmi, kes ei väsi neile pahandusi tekitamast.

Või mis oleks, kui kuulaksid Papa Peni uskumatut lugu tema põgenemisest vanglasaarelt, kust seni keegi pole suutnud pageda? Tema lood on täis pinget ja pakuvad inspiratsiooni, et ka kõige raskemates olukordades ei tohi alla anda.

Ja ei saa unustada Miki Hiirt ja tema ustavat sõpra Kupi, kes seisavad silmitsi keerulise mõistatusega. See lugu tõestab, et vahel võivad isegi meie hobid ja kirg – nagu Kupi armastus arvutimängude vastu – osutuda väärtuslikuks tööriistaks probleemide lahendamisel.

Lõpuks liitu Donaldi ja pardipoistega, kui nad asuvad otsima müstilist Kuu pärlit, mille ümber tiirleb kaunis legend. Nende seiklus on täis saladusi ja avastamisrõõmu, mis paneb sind kahtlemata kaasa elama.

"Koomiksikogu 56" ei ole lihtsalt raamat – see on pilet maailma, kus iga hetk võib tuua uue avastuse. Haara oma koopia ja lase oma kujutlusvõimel lennata koos Miki Hiire ja tema sõpradega. Kas oled valmis avastama, mis peitub järgmise nurga taga?