Miki Hiir. Koomiksikogu 58

Miki Hiir. Koomiksikogu 58

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.66€
Osta
Apollo
6.66€ / 6.33€
Osta
Kas olete valmis sukelduma seiklustesse, mis panevad teie kujutlusvõime proovile? "Miki Hiir. Koomiksikogu 58" on raamat, mis viib teid Pardilinna südamesse, kus salapärane kurikael ründab linna oma ohtliku relvaga. See ei ole lihtsalt mingi relv – see suudab rivist välja lüüa kõik, alates argistest esemetest kuni kõige keerulisemate tehnikaimedeni. Super-Part ja Leidur Leo seisavad silmitsi väljakutsega, mis nõuab kogu nende nutikust ja osavust.

Teie lemmiktegelased ei ole ainsad, kes peavad oma oskused proovile panema. Onu Robert, kes on alati oma varanduse kaitsmise pärast mures, otsustab ehitada labürindi – kuid mitte tavalise. See labürint on mõeldud tema rikkuste kaitsmiseks kõige kavalamate varaste eest. Kuid Penipoisid ei karda väljakutseid ja astuvad labürinti, kus neid ootab ees ootamatu kohtumine müütilise Minotaurusega!

Lisaks avastavad Donald ja Jõnn McPardi Luureagentuuri põneva ja kuulsusrikka mineviku, mis toob esile nii mõnegi põneva seiga nende endi ajaloost. Kogumikus on kokku 256 lehekülge põnevust ja seiklusi, mis ei lase teil raamatut käest panna enne, kui olete jõudnud viimase leheküljeni.

Kui olete valmis avastama Pardilinna kangelaste kõige põnevamaid seiklusi, siis "Miki Hiir. Koomiksikogu 58" on teie jaoks ideaalne valik. See on raamat, mis pakub põnevust ja meelelahutust igas vanuses lugejatele. Kas olete valmis avastama, mis peitub labürindi sügavustes ja kas Super-Part suudab salapärase kurikaela plaanid nurjata? Avage raamat ja sukelduge seikluste maailma!