Miki Hiir. Koomiksikogu 59

Miki Hiir. Koomiksikogu 59

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.66€
Osta
Apollo
6.66€ / 6.33€
Osta
Kas olete valmis sukelduma seiklustesse, mis panevad teie kujutlusvõime proovile? "Miki Hiir. Koomiksikogu 59" viib teid Pardilinna, kus tehnoloogia ja fantaasia põrkuvad erakordsel moel. Kujutage ette maailma, kus liitreaalsuse prillid on uusim hitt – kuid kas need toovad kaasa ka segadust? Onu Roberti ja McCelmi vahel lahvatab tehnoloogiline rivaliteet, mis võib mõjutada kogu linna saatust.

Kas olete kunagi mõelnud, mis tunne oleks olla detektiiv? Miki Hiir asub lahendama mõistatust, mis paneb proovile tema nutikuse: kuulsate näitlejate vahakujud kaovad ükshaaval muuseumist. See on lugu, mis nõuab teravat silma ja kiiret mõistust.

Ent seiklused Pardilinnas ei piirdu ainult detektiivitööga. Mis juhtub, kui üks geniaalne leiutaja saab endale õpilased? Linnapea usaldab Leole ülesande õpetada noori leiutajaid, mis avab ukse uutele ja põnevatele avastustele. Kuidas mõjutab see dünaamika linna tulevikku?

Ja kui arvate, et teekotikeste taaskasutamine on igav, siis mõelge uuesti. Onu Roberti majapidamises ei visata midagi niisama ära – iga teekotike leiab kasutust vähemalt neliteist korda. Battista, aga ei lepi keskpärasega; tema teekond parima tee otsingul on täis üllatusi ja avastusi.

Lõpuks, kui te arvate, et ajaga võidu jooksmine on vaid väljend, siis Duubelpart tõestab teile vastupidist. Tema mälestused on hindamatud, ja kui kurjategijad need kätte saavad, võib see tähendada katastroofi.

Kas olete valmis avama selle 256-leheküljelise koomiksikogu ja astuma sisse maailma, kus iga lehekülg on täis põnevust ja meelelahutust? "Miki Hiir. Koomiksikogu 59" ei ole lihtsalt raamat – see on pilet Pardilinna, kus iga päev on seiklus. Kas olete valmis avastama, mis juhtub järgmisena?