Miki Hiir. Koomiksikogu 61

Miki Hiir. Koomiksikogu 61

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.66€
Osta
Kas olete valmis sukelduma seiklustesse, mis viivad teid Šotimaa südamesse ja tagasi kodulinna Hiirelinna? "Miki Hiir. Koomiksikogu 61" on teie pilet põnevusrikastele juhtumistele, kus tuttavad tegelased satuvad uutesse ja ootamatutesse olukordadesse.

Kujutage ette Šotimaa mägismaa müstilist ilu, kus Onu Robert koos Donaldi ja vallatute pardipoistega avastavad, et koju naasmine võib olla sama põnev kui eemal viibimine. Kui nad astuvad üle esivanemate lossi läve, ei ole see pelgalt nostalgiline hetk, vaid algus järjekordsele seiklusele, kus vanad legendid ja kaasaegne põnevus põimuvad.

Donald ja Jõnn asuvad McPLA agentidena lahendama juhtumit, mis on täis üllatusi ja keerdkäike. Kui Onu Robert kaotab oma legendaarse äritaju, tekib küsimus, kuidas ta selle tagasi saab? Vastus peitub puhtas metsaõhus, kuid kui Onu Robert otsustab seda sama värskust Pardilinnas jagada, ei lähe kõik plaanipäraselt.

Hiirelinnas toob uuendusmeelne idee asendada looduslikud puud hooldusvabade plastikust alternatiividega kaasa ootamatuid ja õpetlikke tagajärgi. See lugu kutsub teid mõtisklema looduse ja tehnoloogia suhtest ning sellest, kuidas meie otsused võivad mõjutada keskkonda ja kogukonna heaolu.

"Miki Hiir. Koomiksikogu 61" on teos, mis pakub nii noortele kui ka vanadele lugejatele nauditavaid hetki, tuues esile klassikaliste tegelaste ajatud seiklused. See on lugu, mis ühendab põnevuse, huumori ja südamlikud õppetunnid, mida saate nautida üksi või jagada lähedastega. Kas olete valmis avastama, mis juhtub, kui tuttavad kangelased seisavad silmitsi uute väljakutsetega? Haarake "Miki Hiir. Koomiksikogu 61" ja laske seiklusel alata!