Miki Hiir. Koomiksikogu 62

Miki Hiir. Koomiksikogu 62

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.66€
Osta
Apollo
6.66€ / 6.33€
Osta
Kas olete valmis sukelduma seiklustesse, mis viivad teid läbi Ameerika ja Euroopa aarete radade? "Miki Hiir. Koomiksikogu 62" on põnev lugemine kõigile, kes armastavad klassikalisi Disney tegelasi ja nende lõputuid seiklusi. Selles kogumikus astub esile Donald Duck, kes on tuntud oma osavuse poolest, eriti kui asi puudutab puhkamist. Kuid kui ta muutub Super-Pardiks, tõuseb tema vaprus uutesse kõrgustesse, eriti kui ähvardab oht, et tema tõeline identiteet võib ilmsiks tulla.

Donald ei ole ainus tegelane, kes lugejat kaasa haarab. Ta üritab oma kallile Daisyle tõestada, et on palju enamat kui lihtsalt julge part. Koos onu Roberti ja kireva pardipoiste seltskonnaga asuvad nad otsima hindamatuid aardeid, mis viivad nad nii kodukontinendi südamesse kui ka vanade maailmade varjatud nurkadesse.

Miki Hiir ja tema ustav sõber Kupi ei jää samuti tegevuseta. Nad osalevad keskkonnasõbralike autode võidusõidus, mis paneb proovile nii nende sõiduoskused kui ka leidlikkuse. Superkupi võtab vastu väljakutse kaitsta aadlisuguvõsade au ja väärikust ajas muutumatuna.

Ja muidugi, onu Robert – see kaval vanapart – peab silmitsi seisma oma noorte mässumeelsete sugulastega, kes ei väsi teda üllatamast.

Kui otsite põnevat lugemist, mis pakub naeru ja seiklust, siis "Miki Hiir. Koomiksikogu 62" on just see, mida vajate. Avastage lehekülgedelt tuttavad tegelased uutes ja põnevates olukordades, mis kindlasti pakuvad rõõmu nii noortele kui ka vanadele Disney fännidele. Kas olete valmis seikluseks?