Miki Hiir. Koomiksikogu 63

Miki Hiir. Koomiksikogu 63

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.66€
Osta
Apollo
6.66€ / 6.33€
Osta
Tõstke purjed ja valmistuge meresõiduks, sest "Miki Hiir. Koomiksikogu 63" viib teid koos armastatud tegelastega Pardilinnast ja Hiirelinnast avastama maailmamere saladusi. Selles kogumikus leiab Miki koos Minniga end keset laevareisi, mis pakub rohkem kui lihtsalt päikesepaistet ja soolast mereõhku – neid ootab ees tõeline detektiivilugu. Onu Robert, kes ei jäta kunagi kasutamata võimalust rikkust jahtida, võtab Super-Pardi kaasa turvama oma väärtuslikku õnnemünti.

Merele suundudes ei pääse keegi tegevusetusest, välja arvatud ehk Hans Hani, kelle jaoks laisklemine tundub olevat päevakorras – kuigi see ei tohiks tõenäoliselt kedagi üllatada. Onu Roberti seiklusjanu viib ta Napoli rannikule, kus ta loodab leida peidetud aardeid, saades nõuandeid ühelt salapäraselt professorilt.

Koomiksikogu toob lugejateni ka Jõnn Parti ja Töntsiku, kelle vastandlikud iseloomud – ühe tegutsemisind ja teise kahtlev meel – toovad kaasa segadust ja meelelahutust. Donald ja Leidur Leo peavad nende tempudega toime tulema, mis ei ole kunagi lihtne ülesanne. Pardilinna elu on täis ootamatusi, sealhulgas ühest otsustusvõimetust pardist saavad kaks väga otsustavat isiksust. Kumb on parem, jääb lugeja otsustada.

Kui otsite põnevust ja seiklusi, siis "Miki Hiir. Koomiksikogu 63" on just see, mida vajate. Sukelduge lugudesse, mis pakuvad nii naeru kui ka närvikõdi, ja avastage, milliseid saladusi peidavad endas maailmamered. Kas olete valmis avastama, mis juhtub järgmisena?