Miki Hiir. Koomiksikogu 64

Miki Hiir. Koomiksikogu 64

Autor: Disney

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.66€
Osta
Apollo
6.66€ / 6.33€
Osta
Kas olete valmis sukelduma seikluste ja põnevuse maailma koos armastatud tegelastega, keda teame juba lapsepõlvest? "Miki Hiir. Koomiksikogu 64" viib teid koos Disney legendaarsete kangelastega lõbusale rännakule, kus leiutised ja nõidus segunevad ootamatute sündmustega.

Kujutage ette kohta, kus leiutajad ei piirdu ainult praktiliste lahendustega, vaid lasevad fantaasial lennata ja loovad midagi puhtalt lõbu pärast. Just selline on Leo maailm, kuid tema lõbus leiutis võib sattuda valedesse kätesse, mis võib kaasa tuua ettearvamatuid tagajärgi.

Kas te kujutate ette Kõuts Karlot, kes on tuntud oma kavaluse ja trikkide poolest, muutumas täiesti ausaks kodanikuks? Pärast hüpnoosi just nii juhtubki, kuid kas Karlo suudab leida uusi sõpru, kui vanad on talle selja pööranud? Ja kuidas suhtub sellesse kõigesse Miki Hiir ise?

Samal ajal, kui tähed sätivad end soodsasse seisusse, näeb Milla Maagia oma võimalust varastada onu Roberti õnnemünt. Kuid Pardilinnas ei lähe asjad sugugi plaanipäraselt, kui Milla peetakse eksikombel haldjaks.

Miki, Minni, Kupi ja Klaarabella seisavad silmitsi omaette väljakutsega, kui nad peavad leidma ideaalse sünnipäevakingi Suksule, kellel näib juba kõike olevat. Mis võiks olla piisavalt eriline, et üllatada kedagi, kes omab kõike?

See koomiksikogu on täis põnevust ja üllatusi, pakkudes lugejatele meelelahutust ja äratundmisrõõmu. "Miki Hiir. Koomiksikogu 64" on ideaalne lugemine nii noortele kui ka vanadele Disney fännidele, kes naudivad klassikaliste tegelaste uusi seiklusi. Kas olete valmis avastama, millised seiklused ootavad meie kangelasi selles värvikirevas koomiksimaailmas?