Miki Hiir. Koomiksikogu 65

Miki Hiir. Koomiksikogu 65

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.66€
Osta
Apollo
6.66€ / 6.33€
Osta
Kas olete valmis sukelduma kosmilistesse seiklustesse koos armastatud tegelastega? "Miki Hiir. Koomiksikogu 65" viib teid Donaldi, Miki ja nende lähedaste kirevasse maailma, kus nad seisavad silmitsi salapäraste kosmiliste ohtudega. Avastage, kuidas nad astuvad vastu meteoorielajatele, kelle jõud tundub olevat mõõtmatu. Kas nad suudavad selgitada välja, kes on nende rünnakute taga ja kaitsta universumit?

Kuid seiklused ei piirdu ainult kaugel kosmoses. Tagasi Maal, Hiirelinnas ja Pardilinnas, ootavad teid veelgi põnevamad sündmused. Miki asub lahendama salapärast vargusjuhtumit, mis paneb proovile tema detektiivioskused. Super-Part on samuti väljakutsete ees, mis nõuavad tema kangelaslikkust. Penipoisid on veendunud, et nende uus plaan on lõpuks see "täiuslik kava", kuid kas see peab paika?

Ja ärge unustage Leidur Leod, kelle geniaalsus viib ta järjekordse intrigeeriva leiutiseni, mis võib muuta kõike. "Miki Hiir. Koomiksikogu 65" on täis põnevust ja seiklusi, mis haaravad teid kaasa ja ei lase enne viimast lehekülge lahti.

Kui olete Miki Hiire ja tema sõprade fänn, siis see kogumik on just teile. See on ideaalne lugemine nii noortele kui ka vanadele fännidele, kes soovivad kogeda uusi lugusid ja seiklusi, mis on täis fantaasiat ja särtsakat huumorit. Ärge laske sellel võimalusel käest libiseda – avastage "Miki Hiir. Koomiksikogu 65" ja laske end kaasa tõmmata lugude keerisesse, mis on sama ajatu kui Miki Hiir ise!