Miki Hiir. Koomiksikogu 66

Miki Hiir. Koomiksikogu 66

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.66€
Osta
Apollo
6.66€ / 6.33€
Osta
Kas olete valmis sukelduma seiklusrohkesse maailma, kus kosmoserüütlid ja julged pardipoisid võtavad ette põnevaid retki läbi aja ja ruumi? "Miki Hiir. Koomiksikogu 66" viib teid kosmose sügavustesse, kus Donald ja tema vapper seltskond astuvad vastu uutele väljakutsetele Feudarnia galaktikas.

Pärast Meteooride Isanda alistamist võiks arvata, et kõik on taas korras, kuid ei ole midagi ettearvamatumat kui kosmoseavarused. Meie armastatud kangelased leiavad end ootamatult ajas rändamas, maandudes perioodi, kus Ülivasar on alles müüt ja Nähtamatust ei ole veel saanud kurikuulus Meteooride Isand. Selline ajahüpe ei tähenda mitte ainult uusi väljakutseid, vaid ka võimalust mõista paremini universumi ajalugu ja selle salapäraseid jõude.

Kas olete valmis avastama, mis juhtub, kui tulevik kohtub minevikuga ja kuidas meie kangelased lahendavad ajastutevahelised mõistatused? Haarake oma koopia "Miki Hiir. Koomiksikogu 66" ja valmistuge kaasahaaravaks lugemiselamuseks, mis viib teid läbi aegade ja galaktikate. Ärge laske end petta – see pole lihtsalt lasteraamat, vaid põnevust pakkuv lugemine igas vanuses seiklushuvilistele.