Miki Hiir. Koomiksikogu 67

Miki Hiir. Koomiksikogu 67

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.66€
Osta
Apollo
6.66€ / 6.33€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, millised salajased unistused peituvad teie lemmiktegelaste südames? "Miki Hiir. Koomiksikogu 67" viib teid põnevale seiklusele, kus Pardilinna elanikud avastavad unistusteprinteri abil oma sügavaimad soovid. Leidur Leo geniaalne leiutis on kõikide jutuaineks, kuid kas onu Robert, kelle elu keerleb tihti tema tohutu rikkuse ümber, leiab ka selle masina abil oma tõelised unistused?

Kui Daisy, preili Nobenäpp ja Brigitta asuvad ühiselt onu Roberti varandust kaitsma, tekib Milla Maagial kavala nõidusena plaan õnnemündile käpp peale panna. Kuid kas ta on arvestanud, et sõpruse ja ühtehoidmise jõud võib olla isegi suurem kui maagia?

Lisaks satuvad Jõnn Part ja Donald ootamatult jõusaalitreeningute keerisesse. Mis on selle muutuse taga ja milliseid naljakaid olukordi see kaasa toob? "Miki Hiir. Koomiksikogu 67" pakub naeru ja põnevust, mis sobib suurepäraselt nii noortele kui ka vanadele Disney tegelaste austajatele.

Kui olete valmis sukelduma seiklustesse, mis panevad teie kujutlusvõime proovile, siis haarake oma koopia sellest värvikirevast koomiksikogust. Avastage, millised üllatused ja avastused ootavad teie lemmiktegelasi nende uusimates lugudes. Kas olete valmis avastama, mida tähendab tõeline sõprus ja kuidas unistused võivad viia kõige ootamatumatele radadele?