Miki Hiir. Koomiksikogu 68

Miki Hiir. Koomiksikogu 68

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.66€
Osta
Apollo
6.66€ / 6.33€
Osta
Kas olete valmis sukelduma seikluste keerisesse, kus iga lehekülg on täis põnevust ja meelelahutust? "Miki Hiir. Koomiksikogu 68" viib teid armastatud tegelaste, nagu Miki Hiir, Super-Part ja paljude teiste Disney kangelaste seltsi, kes on valmis teid kaasa haarama oma uskumatutesse lugudesse.

Sel korral kogunevad kõik tegelased suurejoonelisele suvepeole, kus igaüks neist on valmis jagama oma viimaseid seiklusi. Miki Hiir, see vapper ja nutikas hiirepoiss, avab loorid ühest oma viimasest müsteeriumist: kuidas ta asus lahendama juhtumit, kus kõige oodatum kriminaalromaan jäi viimasest leheküljest ilma, jättes lugejad põnevuse haripunktil rippuma.

Super-Part, see vapustavalt julge kangelane, seisab silmitsi jõhkra kurikaelaga, kuid tundub, et seekord ei ole ta oma tavalises supervormis. Kuidas ta toime tuleb ja mis on tema saladus, et ikka ja jälle kuritegevusele vastu astuda?

Lisaks põnevatele kangelastegudele leiavad aset ka vaimukad juhtumid Donalide, onu Roberti, McCelmi ja isegi Jõnn Pardi elus. Ja kui arvate, et suvepuhkuseks peab tingimata koduaiast lahkuma, siis leidur Leo on valmis teid üllatama oma geniaalse leiutisega, mis toob unistuste puhkuse otse teie õuele.

Kas olete valmis avastama, mis juhtub, kui penipoisid varastavad Super-Pardi imerelva? Kuidas see töötab ja millistel pöörastel eesmärkidel seda kasutatakse?

Iga lugu "Miki Hiir. Koomiksikogu 68" raamatus on kui aken fantaasiarikkasse maailma, kus seiklus ja sõprus käivad käsikäes. See on ideaalne lugemine nii noortele kui ka vanadele Disney fännidele, kes soovivad veeta aega oma lemmiktegelaste seltsis, naerda nende kelmikate tempude üle ja elada kaasa nende vapustavatele seiklustele.

Ärge laske sellel võimalusel libiseda – haarake "Miki Hiir. Koomiksikogu 68" ja laske end kaasa tõmmata sellesse imelisse ja värvikirevasse maailma, kus igal tegelasel on oma lugu ja iga lugu on täis üllatusi.