Miki Hiir. Koomiksikogu 69

Miki Hiir. Koomiksikogu 69

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.66€
Osta
Apollo
6.66€ / 6.33€
Osta
Kas oled valmis sukelduma põnevusse ja seiklustesse koos armastatud tegelastega? "Miki Hiir. Koomiksikogu 69" viib sind Disney maagilisse maailma, kus iga lehekülg on täis müsteeriume ja üllatusi.

Avasta, kuidas onu Robert, Kuldar Kullatera ja John McCelm satuvad uskumatult väärtuslike, kuid mitte kunstnik Faraday loodud, kullast ja kalliskividega kaunistatud munade saladuse jälile. Nende päritolu on üks suur mõistatus, mille lahendamine nõuab nutikust ja julgust.

Donaldi elu teeb keeruliseks Hans Hani, kes ei jäta jonni ning segab pidevalt tema plaane, olgu selleks siis Daisy südame võitmine või loteriivõidu napsamine. Kuidas Donald püüab Hansu õnne enda kasuks pöörata ja mis sellest kõigest välja tuleb, on juba omaette lugu.

Milla Maagia on välja mõelnud kavala plaani ja sokutanud pardimammale turul müstilise võlujoogi. Pardimamma, aimamata Milla pahatahtlikke kavatsusi, võib onu Robertile tahtmatult pahandust valmistada. Kas Milla plaanid lähevad täide või suudetakse õigel ajal katastroof ära hoida?

Ja lõpuks, kõige šokeerivam küsimus: kas Miki Hiir võib olla varas? Kõik tõendid näitavad, et just tema on see, kes varastas kallihinnalise kalliskivi suurejoonelise peo käigus. Kuid Miki ei mäleta midagi ja nüüd on tema sõprade ülesanne tõde päevavalgele tuua.

"Koomiksikogu 69" on täis keerdkäike ja põnevaid sündmusi, mis panevad sind kaasa elama ja mõistatama. See on lugu, mis toob esile nii tegelaste tugevused kui ka nõrkused, pannes proovile nende sõpruse ja lojaalsuse. Saa osa sellest vaimustavast seiklusest, mis on loodud igas vanuses lugejatele. Kas oled valmis avastama, mis tegelikult toimub?