Miki Hiir. Koomiksikogu 70

Miki Hiir. Koomiksikogu 70

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.66€
Osta
Apollo
6.66€ / 6.33€
Osta
Kas olete valmis sukelduma seikluste keerisesse? "Miki Hiir. Koomiksikogu 70" on teie käeulatuses, tähistades sarja 70ndat verstaposti! Selles juubeliväljaandes leiad end Miki Hiire kõrvalt, kes on sattunud keerulisse kriminaaljuurdlusse. Kui niidid viivad sind linna jõukaimate ja kahtlustäratavate tegelaste radadele, on põnevus garanteeritud.

Kui politsei eriüksus astub mängu, haarab tegevus tuure ning sa tunnistad põnevaid tagaajamisi ja südantkriipivat märulit. Kuid see pole veel kõik – Pluto, see armas ja truu neljajalgne, astub samuti lahingusse õigluse nimel. Kuid kas Pluto suudab end tõestada ja seista vastu treenitud teenistuskoertele, kui Miki on sunnitud lahkuma?

Lisaks satub armastatud Pardimamma ootamatult kodust ilma jäämise ohtu. Kui tema poeg Leo asub olukorda lahendama, tekib majapidamisse kaks väga erinevat Kallet – üks on südamlik unistaja, teine aga asjalik ja töökas. Kuidas see kõik laabub, on midagi, mida sa pead ise avastama.

"Koomiksikogu 70" ei ole lihtsalt koomiksiraamat – see on põnevuslugu, mis haarab sind kaasa ja viib sind koos Miki ja tema sõpradega seikluste keerisesse. Nii et kui oled valmis põnevaks lugemiseks ja tahad veeta aega koos mõnede armastatuimate tegelastega, siis see kogumik on just sinule. Ära jäta kasutamata võimalust sukelduda Miki Hiire maagilisse maailma!