Miki Hiir. Koomiksikogu 71

Miki Hiir. Koomiksikogu 71

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.66€
Osta
Apollo
6.66€ / 6.33€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis juhtuks, kui Miki Hiir ja tema onu Robert satuvad ootamatult Gröönimaa lumeväljadele? "Miki Hiir. Koomiksikogu 71" viib teid põnevale seiklusele, kus kuld paneb tegelased proovile ja toob esile nende kõige ootamatumad küljed.

Donald ja Hans asuvad põnevale võistlusele, et näha, kes neist kirjutab parema märulijutu. Nende loovus ja sõnakasutus peavad olema piisavad, et võita ühe nõudliku ja tuntud kirjaniku tunnustus. Kas teil on kunagi olnud võimalust lugeda lugu, mis on nii paeluv, et isegi kriitikud jäävad sõnatuks? Siin on teie võimalus!

Lisaks avastavad Pardipoisid koos Donaldiga, kuidas kasvatada haruldast hiidmuusikat. See ei ole tavaline ettevõtmine – see on võimalus teenida varandus! Kujutage ette, et teie kätes on midagi nii ainulaadset ja väärtuslikku, et see võib muuta teie elu igaveseks.

Ja kui arvate, et see on kõik, siis oodake, kuni kuulete Onu Robertist, kes omab esimest korda elus diivanit! See võib tunduda lihtne asi, kuid Disney maailmas võib isegi diivan olla algus millelegi suurele ja ootamatule.

"Koomiksikogu 71" ei ole lihtsalt kogumik lugusid – see on kutse naerda, põnevust tunda ja avastada koos armastatud tegelastega. Kas olete valmis sukelduma lugudesse, mis on täis fantaasiat, seiklusi ja huumorit? Haarake oma koopia ja laske Miki Hiirel ning tema sõpradel end viia seikluste keerisesse, mis ootavad teid lehekülgede vahel.