Miki Hiir. Koomiksikogu 72

Miki Hiir. Koomiksikogu 72

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.66€
Osta
Apollo
6.66€ / 6.33€
Osta
Kas olete valmis sukelduma seikluste ja saladuste maailma, kus igapäevane postisaadetis võib avada ukse ammuseid mõistatusi täis minevikku? "Miki Hiir. Koomiksikogu 72", mis on osa Disney legendaarsest sarjast, viib teid põnevale rännakule koos armastatud tegelastega.

Kujutage ette rahulikku päeva, kus Donald Duck lebab oma aias võrkkiiges, kuid ei oska oodata, et just siis saabub tema ellu pööre. Üks salapärane pakk toob kaasa sündmusteahela, mis viib ta vanasse villasse, kus kunagi varjas end salapärane varas Fantomius. See lugu äratab uudishimu ja paneb mõtlema, milliseid saladusi võib peita üks vana hoone ja mis seiklused seal Donaldit ees ootavad.

Samal ajal seisab Kõuts Karlo silmitsi oma ebaõnnega. Tema iga katse midagi näpata lõppeb katastroofiga, mis sunnib teda otsima lahendusi ebatavalistest kohtadest – olgu selleks siis kokakunsti saladused, vanad sõbrad või õnneeksperdid. See lugu pakub huumorit ja näitab, et isegi kõige ebaõnnestunumad tegelased ei anna alla ja otsivad alati uusi viise, kuidas oma saatust parandada.

Lisaks satuvad Donald ja tema Onu Robert tülli, mis paneb proovile nende aastatepikkuse seikluskaaslase suhte. Otsides legendaarset kullajõge, peavad nad silmitsi seisma katsumustega, mis võivad nende ühised seiklused lõpetada. Kas see on tõesti viimane kord, kui need kaks sugulast koos suurele avastusretkele lähevad?

"Koomiksikogu 72" ei ole lihtsalt koomiksiraamat – see on põnevus ja nostalgiapuhang igale Disney fännile. Avastage uuesti need ajatud lood, mis on pakkunud rõõmu mitmele põlvkonnale, ja laske end kaasa haarata Donaldi, Karlo ja teiste armastatud tegelaste seiklustest. Kas olete valmis avastama, mis peitub salapärase paki ja vanade müüride taga? Võtke ette see rännak koos "Miki Hiir. Koomiksikogu 72" ja leidke vastused, mis võivad muuta kõike.