Miki Hiir. Koomiksikogu 73

Miki Hiir. Koomiksikogu 73

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.66€
Osta
Apollo
6.66€ / 6.33€
Osta
Tere, koomiksifännid ja seiklusjanulised lugejad! Kas olete valmis sukelduma Miki Hiire ja tema sõprade värvikirevasse maailma? "Miki Hiir. Koomiksikogu 73" viib teid otse Pardilinna südamesse, kus jalgpall on rohkem kui mäng – see on kirg, mis paneb proovile sõpruse ja meeskonnavaimu.

Kujutage ette põnevust, kui Pardilinna jalgpallimeeskonda saabub uus täht, kes paneb Donaldi kannatlikkuse proovile. Kas meeskonna ühtsus jääb peale või on tähed sunnitud väljakult lahkuma? See lugu ei ole ainult jalgpallist, vaid ka sellest, kuidas ühiselt raskustest üle saada.

Kuid see pole veel kõik! Linna on saabunud salapärane uus ärimees, kelle tegevus ähvardab rikkuda nii Roberti kui ka Super-Pardi rahu. Kõik näib olevat kaos, kuid ärge muretsege – Leo on valmis asjadesse selgust tooma. Kuid kas ta suudab veenda ka Donaldit, et koos saavad nad takistada ähvardavat ohtu?

Ja justkui sellest veel vähe oleks, on McCelm saanud tulevikust teateid, mis võivad muuta kõike. Tema ambitsioon on selge: panna Robertile püünis ja näidata, kes on tõeline geenius. Kas ta suudab oma kavala plaani ellu viia või on Robertil veel mõni trikk varuks?

Avage leheküljed ja astuge sisse koomiksimaailma, kus iga lehekülg on täis põnevust, nalja ja seiklusi. "Miki Hiir. Koomiksikogu 73" on teie pilet Pardilinna, kus iga päev võib tuua uue seikluse. Ärge jätke kasutamata võimalust kogeda seda lõbusat ja kaasahaaravat lugemist, mis ootab teid selles värskes kogumikus. Vhüüt!