Miki Hiir. Koomiksikogu 75

Miki Hiir. Koomiksikogu 75

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.66€
Osta
Apollo
6.66€ / 6.33€
Osta
Kas oled valmis sukelduma seikluste keerisesse koos armastatud tegelastega? "Miki Hiir. Koomiksikogu 75" viib sind põnevale rännakule, kus Robertil ja tema sugulastel tuleb ette võtta ohtlik teekond maakera südamesse, et leida salapärane õnnemünt. Kujutle põnevust, mis kaasneb sellise retkega, kus iga samm võib olla ettearvamatu!

Kui oled kunagi tundnud, et koolitunnid venivad ja kontrolltööd tüütavad, siis Pardipoiste frustratsioon on sulle kindlasti tuttav. Nad on tüdinud direktori ootamatust armumisest sagedastesse tunnikontrollidesse. Ent äkki on lahendus käeulatuses? Leo on välja töötanud uudse tehnika, mis võib muuta õppimise palju meeldivamaks ja lihtsamaks. Kas see innovatsioon muudab Pardipoiste elu igaveseks?

Lisaks kaasahaaravale õnnemündi jahile ja koolielu väljakutsetele viib "Miki Hiir. Koomiksikogu 75" sind ajaloolisele seiklusele koos härra Hiltoni ja kapten Kupleyga. Nende lugu viib sind tagasi aega, kui suured avastused ootasid meremeestest julgeid hingi. Astu pardale ja purjeta koos nendega Antarktika poole, et avastada selle kauge ja külmunud maanurga sädelevad saladused.

See koomiksikogu on tõeline maiuspala nii Miki Hiire fännidele kui ka kõigile, kes armastavad haaravaid lugusid ja seiklusi. Kui sa pole veel Miki Hiire maailma avastanud või soovid taasühineda vanade sõpradega, siis on "Miki Hiir. Koomiksikogu 75" just see, mida vajad. Võta hetk enda jaoks, lehitse lehekülgi ja lase fantaasial lennata koos Disney maagiliste tegelastega!