Miki Hiir. Koomiksikogu 76

Miki Hiir. Koomiksikogu 76

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.66€
Osta
Apollo
6.66€ / 6.33€
Osta
Kas oled valmis sukelduma Miki Hiire ja tema sõprade põnevatesse seiklustesse? "Miki Hiir. Koomiksikogu 76" viib sind Disney maagilisse maailma, kus iga päev võib tuua uusi väljakutseid ja rõõme.

Elu ei ole alati lihtne, ja sellest koomiksikogust saad lugeda, kuidas Miki ja tema sõbrad leiavad erinevaid viise, kuidas toime tulla ja elatist teenida. Penipoisid on leidnud oma tee eduni, nautides luksuslikke hõrgutisi, kiireid autosid ja muretut elu. Aga kas see toob neile tõelise õnne?

Donald Duck, see armastatud ja sageli ebaõnne kaela saav tegelane, seisab silmitsi uute väljakutsetega, kui ta kohtub oma uues töökohas karmide karakteritega. Robert, kes ei ole kindel Donaldi võimetes, otsustab ta lahti lasta, kuid elu on täis üllatusi ja Donald avastab, et tal on peidus andeid, mis võivad teda edasi viia.

Lisaks Donaldile näitab ka tema kass, et tal on vastaseid trotsides oma oskused, ja pärast väsitavat heitlust lubab endale hästi teenitud uinaku. See on lugu sellest, kuidas igaüks meist võib leida oma tee ja sõpru kõige ootamatumates kohtades.

Haara oma koopia "Miki Hiir. Koomiksikogu 76" ja lase end kaasa haarata nende armastatud tegelaste seiklustest. Võib-olla leiad just sina inspiratsiooni ja julgust järgida oma unistusi, sõltumata takistustest teel. Pane end mugavalt sisse, ava leheküljed ja lase Disney võlul end viia seiklustesse, mis ootavad sind Miki Hiire koomiksikogus. Mäu!