Miki Hiir. Koomiksikogu 77

Miki Hiir. Koomiksikogu 77

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.66€
Osta
Apollo
6.66€ / 6.33€
Osta
Kas oled valmis sukelduma seikluste maailma, kus Miki Hiir ja tema sõbrad astuvad vastu uutele väljakutsetele? "Miki Hiir. Koomiksikogu 77", mis on pärit Disney loomingulise meeskonna sulest, viib sind põnevale rännakule koos armastatud tegelastega.

Kujutle, et Onu Robert, see igavesti ettevõtlik tegelane, otsustab ajaga sammu pidada ja avab täiesti uue, kaasaegse ning kliendisõbraliku panga. Ent ootamatult seisab ta silmitsi mõistatusega – miks pardilinlaste kogukond oma finantsasjades tema poole ei pöördu? Mis võib olla selle taga?

Sinu lemmik hiirepoiss Miki saab Minnilt palve teha paus oma detektiivitöös ja veeta aega rahulikult mägedes. Kuid nagu ikka, ei lähe kõik plaanipäraselt. Miki leiab end katsumusterohkelt teekonnalt, mis paneb proovile tema kannatlikkuse ja nutikuse.

Samal ajal saab Donald võimaluse näidata oma vaprust, püüdes kätt adrenaliinirohketes trikkides, mis nõuavad rohkem õnne, kui tavaliselt tema osaks on langenud. Kas Donald suudab seekord oma tuntud ebaõnne trotsida?

See koomiksikogu on täis põnevust, kaasaelamist ja seiklusi, mis haaravad sind kaasa ja ei lase enne viimast lehekülge lahti. Kui oled Miki Hiire ja tema sõprade tegemistest huvitatud, siis "Miki Hiir. Koomiksikogu 77" on just sulle mõeldud. Avasta, millised seiklused ootavad meie kangelasi ja kuidas nad keerulised olukorrad lahendavad. Pane oma koomiksikogu riiulile uus põnev lisa ja sukeldu lugemisse, mis viib sind koos Miki ja sõpradega imelisele seiklusele!