MIKI HIIR. KOOMIKSIKOGU 78

MIKI HIIR. KOOMIKSIKOGU 78

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.66€
Osta
Apollo
6.66€ / 6.33€
Osta
Kas olete valmis sukelduma järjekordsesse seiklusse koos armastatud Disney tegelastega? "Miki Hiir. Koomiksikogu 78" viib teid põnevale rännakule koos Donaldi, Penipoiste ja Miki Hiire endaga.

Kujutage ette, et teil on iseloom, mis teeb teie sõpradele tihti tuska. Just selline dilemma vaevab Donald Ducki, kes otsustab pöörduda leiutaja Leo poole, lootuses leida viis, kuidas oma äkilist loomust taltsutada ja teisi solvamata suhelda. Leo on välja mõelnud nutika lahenduse, kuid kas Donaldi valikud jäävad tõesti vaid tema enda probleemiks?

Samal ajal seisavad Penipoisid silmitsi omaette katsumusega. Nad on küll edukalt röövi sooritanud, kuid nüüd ei mäleta nad, kuhu varanduse peitsid. Õnneks leiab üks aus talumees peidetud saagi. Tundub, et raha tagasisaamine on imelihtne, kuid talumehe salapärased ja ohtlikud abilised muudavad Penipoiste ülesande ootamatult keeruliseks. Nende julgus ja nutikus pannakse tõeliselt proovile.

Ei saa unustada ka Miki Hiirt ja tema ustavat sõpra Kupit, kes seisavad silmitsi enneolematu olukorraga – nad on esimest korda elus tülis! Kuidas nad lahendavad selle segaduse ja kes on salapärane tüliõhutaja? Kui politseipealik ise sündmuskohale ilmub, saavad sõbrad aru, et olukord on tõsisem, kui nad arvasid.

Kui olete Disney tegelaste maailma fänn, siis "Miki Hiir. Koomiksikogu 78" pakub teile naeru, põnevust ja õpetlikke hetki. Avastage, kuidas sõprus ja kavalus aitavad meie kangelastel igast olukorrast välja tulla. Kas olete valmis avama lehekülge ja astuma sisse Disney maagilisse maailma?