Miki Hiir. Koomiksikogu 79

Miki Hiir. Koomiksikogu 79

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.66€
Osta
Apollo
6.66€ / 6.33€
Osta
Kas otsid põnevat lugemist, mis viib sind seikluste keerisesse koos armastatud Disney tegelastega? "Miki Hiir. Koomiksikogu 79" on just see, mida vajad! Selles kogumikus leiad lood, mis panevad sind naerma ja kaasa elama.

Kujuta ette, et oled väsinud igapäevasest rutiinist ja otsid uusi sõpru, kes teeksid su päeva eriliseks. Just sellises olukorras on Hans, kes otsustab oma õnne proovile panna. Ta leiab end jalgpallimatši keskelt, kus uued tuttavad pakuvad talle võidurõõmu ja kaasaelamist. Kuid kas uued sõbrad on sama lahked ja abivalmid kui vanad kaaslased? See lugu õpetab, et tõelised sõbrad on need, kes jäävad sinu kõrvale ka raskematel hetkedel.

Väike Newton on aga noor leiutaja, kes on valmis kõigile tõestama oma nutikust. Ta võtab ette katse, mis peaks lahendama probleemi, millega isegi tema onu hakkama ei saanud. Kuid kui teaduskatse võtab ootamatu pöörde, on hea teada, et pardipoisid on alati valmis appi tõttama. Nende üllatus on suur, kui nad avastavad, milliste ootamatute väljakutsetega nad silmitsi seisavad.

Ja siis on veel Miki, Kupi ja Minni, kes lähevad koos õhtusöögile, kus neid ootavad ees erakordselt valmistatud road. Ent õhtu võtab pöörde, kui nad avastavad, et toiduvalmistamise kunst võib olla palju seikluslikum, kui nad oleksid osanud arvata.

Kui sa armastad lugusid, mis on täis üllatusi, sõprust ja seiklusi, siis "Miki Hiir. Koomiksikogu 79" on loodud just sinule. Võta hetk enda jaoks, sukeldu Disney maagilisse maailma ja naudi neid südantsoojendavaid lugusid, mis on täis õpetlikke hetki ja lõbusaid seiklusi. Ära lase sellel võimalusel käest libiseda – avasta, millised seiklused ootavad sind lehekülgedel, mis on täis põnevust ja rõõmu!