Miki Hiir. Koomiksikogu 81

Miki Hiir. Koomiksikogu 81

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.66€
Osta
Apollo
6.66€ / 6.33€
Osta
Avasta põnevust ja seiklust "Miki Hiire Koomiksikogu" 81. osas, kus Disney armastatud tegelased astuvad vastu uutele väljakutsetele. Selles köites ootavad sind kurikavalad tegelased, kes on otsustanud oma jõud ühendada. Nad on valmis tegema kõik, et saavutada isiklikku võimu ja rikkust, isegi kui see tähendab Onu Roberti legendaarse õnnemündi varastamist.

Kas sa oled valmis sukelduma seiklusse, kus iga lehekülg toob uue pöörde? "Miki Hiir. Koomiksikogu 81" ei ole lihtsalt koomiksiraamat – see on mõistatus, mis vajab lahendamist. Onu Robert, alati leidlik ja ettevõtlik, otsib jälle mõnd geniaalset leiutist, mis aitaks tal oma varandust kasvatada. Kuid kas ta suudab samal ajal päästa oma õnnemündi pahalaste käest?

Kui armastad põnevust ja oled valmis kaasa elama klassikaliste Disney tegelaste seiklustele, siis see koomiksikogu on just sinule. Ühine Miki, Minni, Donaldi ja teiste armastatud tegelastega, et lahendada keerukaid mõistatusi ja takistada kurikaelte plaane. Sinu ees on lugu, mis proovile paneb kangelaslikkuse ja sõpruse, pakkudes samas lõputult lõbu ja meelelahutust.

Kas sina oled valmis aitama neid kangelasi? Haara "Miki Hiir. Koomiksikogu 81" ja astu vastu põnevusele, mis ootab sind igal leheküljel!