Miki hiir. Koomiksikogu 82

Miki hiir. Koomiksikogu 82

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
7.99€ / 7.59€
Osta
Kas olete valmis sukelduma seiklusrohkesse maailma, kus onu Robert, see armastatud Disney tegelane, tähistab oma 75. aastapäeva koomiksiraamatute lehekülgedel? "Miki Hiir. Koomiksikogu 82" on austusavaldus sellele ikoonilisele karakterile, kelle tarkus, otsusekindlus ja õiglustunne on inspireerinud põlvkondi.

Onu Robert, tuntud ka kui Robert McPart, on tegelane, kes võib esmapilgul tunduda karm ja tõre, kuid kelle südames on peidus puhas kuld. Tema pühendumus perekonnale ja sõpradele läbib kõiki tema lugusid, pakkudes soojuse ja armastuse sõnumit, mis kõnetab lugejaid üle maailma.

Selles eriväljaandes astub onu Robert silmitsi oma saatusega pikas loos, mis on täis põnevust ja meelelahutust. See on lugu, mis ei jäta kedagi külmaks – olgu sa siis pikaajaline fänn või uus lugeja, kes alles avastab onu Roberti ja tema põnevat maailma.

Soovime palju õnne sellele vankumatule seiklejale, kes on rikastanud meie lugemiskogemust juba kolmveerand sajandit. Avasta "Miki Hiir. Koomiksikogu 82" ja lase end kaasa haarata onu Roberti imelisse maailma, mis on täis seiklusi, õppetunde ja südamesoojust.