Miki Hiir. Koomiksikogu 83

Miki Hiir. Koomiksikogu 83

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
7.99€ / 7.59€
Osta
Kas oled valmis sukelduma seiklusse, kus romantika ja koomilised segadused põimuvad ootamatul moel? "Miki Hiir. Koomiksikogu 83" viib sind Disney maagilisse maailma, kus tavaline päev võib muutuda erakordseks hetkeks, mis paneb südame kiiremini põksuma.

Ettevaatust, armastus on õhus! Üks meie armastatud tegelastest avastab, et armastus võib muuta kõike – isegi seda, mida me sööme. Kuid kas see häbelik tegelane suudab oma tunded edasi anda enne, kui kohmakas Jõnn asjadesse oma nina topib? See lugu on täis üllatusi ja pöördeid, mis panevad sind naerma ja kaasa elama.

Samal ajal, kui Penipoisid on peaaegu alla andmas, sest nende uusim ja tulusaim skeem tundub olevat läbi kukkumas, toob saatus nende teele ootamatu liitlase. Kes oleks arvanud, et Pardilinna edumeelne autotööstus võiks olla nende päästerõngas?

See koomiksikogu on täis põnevust ja naeru, mis teeb sellest ideaalse lugemise kõigile, kes armastavad Miki Hiire ja tema sõprade seiklusi. Nii et kui oled valmis avastama, kuidas lihtsad olukorrad võivad viia uskumatute sündmusteni, siis "Miki Hiir. Koomiksikogu 83" on just sinu jaoks.

Haara oma koopia ja lase end kaasa tõmmata nende armastatud tegelaste maailma, kus iga lehekülg toob uue naerupahvaku või südamliku hetke. Ela kaasa nende lugudele, mis tuletavad meile meelde, et elu on täis üllatusi ja et tõeline sõprus ning armastus võivad päästa päeva.