Miki Hiir. Koomiksikogu 84

Miki Hiir. Koomiksikogu 84

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
7.99€ / 7.59€
Osta
Kas oled valmis seikluseks koos armastatud tegelasega, kes on tuntud oma vahvate ja meeleolukate lugude poolest? "Miki Hiir. Koomiksikogu 84" viib sind koos Kalle Anka'ga põnevale rännakule, kus juhuslikult jäätisekohvikut otsides leiab ta end hoopis treeningsaalist. Seal pakutakse talle võimalust osaleda proovitreeningul – täiesti tasuta! Kuidas saab hakkama meie kangelane, kes on tuntud pigem seikluste kui spordisaavutuste poolest?

Kui oled uudishimulik, kuidas Kalle Anka väljakutse vastu võtab ja millised põnevad sündmused teda ees ootavad, siis see koomiksikogu on just sinule. Kas Kalle suudab treeningu lõpuni teha või otsustab ta lõpuks siiski, et päev väärib lõõgastavat uinakut või kosutavat einet? Avasta ise, kuidas see lõbus ja kaasahaarav lugu kulgeb.

Disney looming on tuntud oma ajatu võlu poolest, tuues naeratuse nii laste kui täiskasvanute näole. "Miki Hiir. Koomiksikogu 84" on suurepärane võimalus sukelduda fantaasiarikkasse maailma, kus igapäevased situatsioonid pööratakse pea peale ja tavaline päev võib muutuda erakordseks seikluseks.

Kas sa oled valmis avastama, mis juhtub, kui Kalle Anka astub välja oma mugavustsoonist? Haara oma eksemplar ja saa osa sellest lõbusast loost, mis on täis üllatusi ja naeru. Sinu seiklus koos Kalle ja tema sõpradega algab siit!