Miki Hiir. Koomiksikogu 85

Miki Hiir. Koomiksikogu 85

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
7.99€ / 7.59€
Osta
Kas oled valmis seikluseks, mis viib sind sügavale salapärasesse džunglisse? "Miki Hiir. Koomiksikogu 85" viib sind koos armastatud tegelase Donald Duckiga kaugele eksootilisse templisse, kus kohtad filmist tuntud julget Džungli-Joed. See iidne pühakoda on täis salakavalaid lõkse ja ettearvamatuid ohte, mis panevad proovile kõik su oskused ja nutikuse.

Donaldi onu, rikas ja ettevõtlik Onu Robert, on pannud oma vennapoja proovile, lootes, et too naaseb oma seiklustelt hinnalise aardega. Kuid Donald ei ole ainus aardekütt selles loodus metsikuses – penipoisid on pealt kuulnud reisiplaane ja neil on samuti plaan see aare endale napsata.

Kas suudad ette kujutada põnevust ja adrenaliini, mis sind selles seikluses ees ootab? Haara koomiks käeulatusse ja sukeldu koos Donaldiga seikluste keerisesse, kus iga lehekülg toob uue üllatuse. "Miki Hiir. Koomiksikogu 85" on põnev lugemine nii noortele kui ka vanadele Disney fännidele, pakkudes klassikalist meelelahutust ja ajatut huumorit, mida Disney on alati osanud pakkuda.

Ära lase sellel võimalusel libiseda – avasta, kas Donald suudab üle kavaldada penipoisid ja tuua koju aarde, mis rõõmustaks Onu Robertit. Võta hetk enda jaoks, lase fantaasial lennata ja naudi seiklust, mis ootab sind "Miki Hiir. Koomiksikogu 85" lehekülgedel.