Miki Hiir. Koomiksikogu 86

Miki Hiir. Koomiksikogu 86

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
7.99€ / 7.59€
Osta
Kas olete valmis sukelduma seiklustesse koos armastatud tegelastega? "Miki Hiir. Koomiksikogu 86" viib teid koos Disney ikooniliste tegelastega põnevale puhkusele, kus Donald Duck püüab nautida hästiteenitud rannapuhkust. Kuid nagu ikka, ei lähe kõik plaanipäraselt.

Donald lebab rahulolevalt palmipuude varjus, kui tema puhkuserahu rikub äkitselt Jõnn, kelle idee ideaalsest puhkusest on hoopis midagi muud. See raamat pakub lõbusat ja kaasahaaravat lugemist, mis sobib suurepäraselt nii lastele kui ka täiskasvanutele, kes on kasvanud üles Disney lugudega.

Selles kogumikus saate osa Donaldi ja Jõnni vastandlikest puhkuseideedest, mis toovad kahtlemata naeratuse näole. Koomiksikogu on täis värvikaid illustratsioone ja meeleolukaid seiklusi, mis on omased Disney maailmale.

Kui olete Miki Hiire ja tema sõprade fänn, siis "Miki Hiir. Koomiksikogu 86" on just teie jaoks. See on suurepärane võimalus põgeneda argipäeva ja lasta fantaasial lennata koos armastatud tegelastega. Võtke aeg maha, leidke endale mõnus lugemisnurk ja sukelduge lugudesse, mis on rõõmustanud fänne üle kogu maailma.

Ärge laske sellel võimalusel käest libiseda, haarake "Miki Hiir. Koomiksikogu 86" ja puhake lugedes koos Disney tegelastega!