Miki Hiir. Koomiksikogu 87

Miki Hiir. Koomiksikogu 87

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
7.99€ / 7.59€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, et üks väike münt võib käivitada suure seikluse? "Miki Hiir. Koomiksikogu 87" viib teid põnevale rännakule koos armastatud tegelasega, kelle looja on Disney. Selles väljaandes satub Onu Roberti näiliselt tavaline kümnesendine keskmesse, kui see pärast penipoiste kavandatud röövi juhuslikult taas raharinglusse jõuab. Mis juhtub, kui üks münt võib olla palju enamat kui lihtsalt maksevahend?

Tegemist pole lihtsalt mündiga – see on õnne sümbol, mis käivitab sündmusteahela, kus iga lehekülg toob kaasa uusi üllatusi. "Miki Hiir. Koomiksikogu 87" on justkui detektiivimüsteerium, mis on täis põnevust ja klassikalise Disney huumorit. See raamat ei ole ainult lastele, vaid ka igale nostalgiahõngulist meelelahutust hindavale täiskasvanule.

Kui olete Miki Hiire ja tema sõprade fänn, siis see kogumik on teie jaoks. Lehitsege lehekülgi, kus iga stseen on joonistatud detailse hoolega ja lugu jutustatud sellise meisterlikkusega, mida võib oodata Disney sulest. See on koomiks, mis ei kaota oma võlu, olenemata sellest, mitu korda te seda loete.

Kas olete valmis sukelduma seiklusesse, kus väike münt võib muuta kõike? Haarake oma eksemplar "Miki Hiir. Koomiksikogu 87" ja laske end kaasa tõmmata sellest värvikirevast ja meeleolukast loost.