MIKS? LEMMIKLOOMAD. KÜSIMUSED JA VASTUSED

MIKS? LEMMIKLOOMAD. KÜSIMUSED JA VASTUSED

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Lemmikloomad on paljude laste ja perede südames, pakkudes rõõmu ja sõprust. Kuid kas teadsid, et nende eest hoolitsemine nõuab ka teadmisi ja pühendumist? Raamat "MIKS? LEMMIKLOOMAD. KÜSIMUSED JA VASTUSED" on suurepärane teejuht noortele loomasõpradele, kes soovivad mõista, kuidas oma neljajalgseid või sulelisi sõpru õnnelikuna hoida.

Kas oled kunagi mõelnud, mida sinu kass tegelikult mõtleb või kuidas tagada, et sinu koer oleks tervislik ja rõõmus? See raamat avab salapärased klappidega leheküljed, kust leiad vastused paljudele põnevatele küsimustele. Alates koerte ja kasside igapäevastest vajadustest kuni eksootiliste lemmikloomade, nagu kuldkalad ja hamstrid, hoolduseni – see raamat on varustatud kõigega, mida sa vajad, et olla vastutustundlik ja armastav lemmikloomaomanik.

Avasta, millised on lemmikloomade erinevad iseloomud, kuidas nad suhtlevad ja mis on nende lemmiktegevused. "MIKS? LEMMIKLOOMAD. KÜSIMUSED JA VASTUSED" on loodud selleks, et anda sulle teadmisi ja kindlustunnet, et sinu karvased või sulelised sõbrad elaksid õnnelikku ja tervislikku elu. See on ideaalne lugemine igale uudishimulikule lapsele, kes armastab loomi ja tahab neist rohkem teada saada.