Miks ma pean magama minema? Esimesed küsimused ja vastused. Klapiraamat

Miks ma pean magama minema? Esimesed küsimused ja vastused. Klapiraamat

Autor: Katie Daynes

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, miks uni on nii tähtis, isegi kui sa tahaksid hoopis mängida või avastada maailma? "Miks ma pean magama minema?" on Katie Daynesi kirjutatud klapiraamat, mis on suunatud just sinu väikestele uudishimulikele, et vastata nende arvukatele küsimustele une kohta.

Raamatus avatakse interaktiivsete klappide abil põnev maailm, kus selgitatakse, miks puhkus on hädavajalik iga inimese jaoks. Sinu laps saab teada, kuidas kvaliteetne uni mõjutab meie tervist ja heaolu ning miks on päevane uinak eriti kasulik. Läbi lihtsate ja arusaadavate selgituste muudab see raamat uneaega vähem vastumeelseks ja aitab lastel mõista, et uni on nende kasvamise ja õppimise jaoks oluline.

Kui sinu väike põnn küsib, miks ta peab jätma maha oma lelud ja minema voodisse, siis "Miks ma pean magama minema?" pakub teaduspõhiseid vastuseid armastavalt ja lõbusalt viisil, mis on kohandatud just laste mõistmiseks. See raamat on suurepärane vahend vanematele, et aidata lastel kujundada tervislikke uneharjumusi ja mõista une tähtsust.