Miks on vaja mesilasi? Esimesed küsimused ja vastused

Miks on vaja mesilasi? Esimesed küsimused ja vastused

Autor: Katie Daynes

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.45€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, mis rolli mesilased meie ökosüsteemis mängivad? Kuidas nad elavad, ja mis imepärane protsess viib selleni, et mesi meie lauale jõuab? Katie Daynesi raamat "Miks on vaja mesilasi? Esimesed küsimused ja vastused" on suurepärane teejuht noortele lugejatele, et avastada mesilaste põnevat maailma.

Raamat pakub uudishimulikele lastele võimaluse sukelduda mesilaste igapäevaellu. Sa saad teada, kuidas mesilaspere töötab koos nagu hästi õlitatud masin, iga liige täites oma elutähtsaid ülesandeid. Lisaks avaneb sul võimalus piiluda mesitarusse ja mõista, kuidas mesi tegelikult valmib.

Katie Daynesi teos on illustreeritud lõbusate ja harivaid detaile täis piltidega, mis muudavad õppimise nauditavaks. Iga lehekülg peidab endas väikeseid üllatusi – klapid, mida avades avanevad vastused sinu põletavatele küsimustele mesilaste kohta. See interaktiivne element muudab lugemiskogemuse kaasahaaravaks ja meeldejäävaks.

Kui oled lapsevanem või õpetaja, kes soovib tutvustada lastele looduse imesid ja rõhutada meie keskkonna hoidmise tähtsust, on "Miks on vaja mesilasi?" ideaalne valik. See raamat ei ole mitte ainult informatiivne, vaid ka meeliköitev viis õpetada lastele loodusharidust ja vastutustunnet meie planeedi ees.

Avasta koos Katie Daynesiga, miks mesilased on meie maailmale asendamatud. Pane tähele, kui oluline on iga väike sumiseja ja kuidas sina saad aidata kaasa nende kaitsmisele. Võta aega, et õppida ja imetleda – sinu teekond mesilaste maailma algab siit.