Miks on vaja puid? Esimesed küsimused ja vastused. Klapiraamat

Miks on vaja puid? Esimesed küsimused ja vastused. Klapiraamat

Autor: Katie Daynes

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kas teadsid, et puud on meie planeedi tõelised kangelased? "Miks on vaja puid?" on põnev raamat, mis viib sind ja su lapsi avastusretkele läbi metsade saladuste. Autor Katie Daynes on loonud teose, mis ei ole mitte ainult lõbus ja kaasahaarav, vaid ka õpetlik.

Puud pakuvad varju, puhastavad õhku ja on paljudele loomadele koduks. Aga kui palju me tegelikult teame nende hiiglaste kohta, mis meid igapäevaselt ümbritsevad? Katie Daynesi raamat kutsub sind avama klappe ja sukelduma sügavamale metsade maailma, et leida vastuseid küsimustele, mis võivad esmapilgul tunduda lihtsad, kuid peidavad endas tohutut tarkust.

Raamatus "Miks on vaja puid?" saad teada, kuidas vihmametsad mõjutavad kogu maakera kliimat, kuidas metsi paremini kaitsta ja mis imevägi peitub vanimates puudes, mis on kasvanud sadu aastaid. See raamat ei ole lihtsalt lugemismaterjal – see on interaktiivne õppetund, mis paneb sind ja su lapsi mõistma, miks iga puu on hindamatu väärtusega.

Kui oled lapsevanem, kes soovib oma lastele õpetada looduse hoidmise tähtsust, siis see raamat on just teile. Avage koos klappe, uurige pilte ja avardage teadmisi – see on lõbus viis õppida ja koos aega veeta. Ja kes teab, võib-olla just see raamat sütitab teie lastes igavese armastuse looduse vastu.