MIKS? ROHELINE MÕTLEMINE. KÜSIMUSED JA VASTUSED

MIKS? ROHELINE MÕTLEMINE. KÜSIMUSED JA VASTUSED

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kui oled kunagi mõelnud, kuidas Sinu igapäevased valikud mõjutavad meie planeeti, siis raamat "MIKS? ROHELINE MÕTLEMINE. KÜSIMUSED JA VASTUSED" võib pakkuda Sulle väärtuslikke teadmisi. See raamat on suunatud nii noortele kui ka vanematele lugejatele, kes soovivad mõista keskkonnakaitse tähtsust ja õppida, kuidas oma tegevusega positiivset mõju avaldada.

Kas teadsid, et isegi nii tavaline asi nagu päikesekreemi kasutamine võib meie ökosüsteemile kahjulik olla? Või miks on oluline, et õhupallid ei satuks loodusesse? Raamat selgitab, miks on oluline sorteerida prügi ja viia pakendid taaskasutusse, ning mis juhtub, kui seda ei tehta. Lisaks käsitletakse liikide väljasuremise teemat ja seda, miks on elurikkuse säilitamine meie endi huvides.

Autor on kasutanud lihtsat ja arusaadavat keelt ning lisanud raamatusse kaasahaaravaid pilte ja interaktiivseid elemente, nagu klappide alla peidetud vastused, mis muudavad õppimise lõbusamaks ja kaasakiskuvamaks. See teos ei ole mitte ainult informatiivne, vaid ka praktiline juhend, mis aitab Sul mõista, kuidas igapäevaste tegevustega keskkonda säästa.

"MIKS? ROHELINE MÕTLEMINE. KÜSIMUSED JA VASTUSED" on suurepärane ressurss kõigile, kes soovivad oma teadlikkust keskkonnaküsimustes tõsta. See raamat võib olla Sinu teejuhiks rohelisema ja jätkusuutlikuma eluviisi poole. Kas oled valmis avastama, kuidas saad oma koduplaneeti hoida ja kaitsta?