Miks sa ei õitse?

Miks sa ei õitse?

Autor: Katarina Macurova

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.27€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, miks teie aias mõni taim õitsema ei hakka, hoolimata kõigist pingutustest? Katarina Macurova lasteraamat "Miks sa ei õitse?" viib teid humoorikale teekonnale koos tööka karuotiga, kes seisab silmitsi just sellise mõistatusega.

Karuott on väike aednik suure unistusega – ta soovib näha, kuidas tema hoolega kasvatatud taim õide puhkeb. Ent hoolimata kõigist jõupingutustest, ei taha taim kuidagi õitseda. Karuott on segaduses ja mõtleb, mis võiks küll olla valesti. Vähe teab ta, et tema "roos" on tegelikult midagi hoopis muud!

Selle raamatu lehekülgedel avaneb teinegi maailm, maa all, kus rõõmsameelne küülikute seltskond on avastanud hiiglasliku porgandi ja otsustanud selle auks pidu korraldada. Ja see porgand ongi võti karuoti segaduse lahendamiseks.

Macurova loodud lugu on südamlik ja täis huumorit, mis ei jäta ükskõikseks ei lapsi ega täiskasvanuid. Raamat õpetab visadust ja töökust eesmärkide saavutamisel ning aitab mõista, et mõnikord võivad asjad olla hoopis teisiti, kui esmapilgul paistab. Lapsed õpivad, et igat olukorda saab vaadata mitmest erinevast vaatenurgast ja et isegi porgand võib olla ilus nagu roos.

Lisaks meelelahutusele pakub "Miks sa ei õitse?" suurepärase võimaluse vanematel ja lastel koos arutleda ja küsimusi esitada. Raamatu iga lehekülg kutsub üles vestlema ja mõtisklema teemadel nagu hoolitsus, töökus ja õiged valikud.

See raamat on ideaalne kingitus noortele aednikele ja nende vanematele, kes hindavad tööd ja püsivust ning soovivad õpetada oma lastele väärtuslikke elutõdesid. Samuti on see suurepärane lisandus igale lasteraamatute kogule, pakkudes nii naeru kui ka õpetlikke hetki.