Miljardärist ülemus ja jõulubeebi

Miljardärist ülemus ja jõulubeebi

Autor: Janice Maynard

Kirjastus: ERSEN

Kategooria: Kaasaegne romantika
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Hetkel pole saadaval
Apollo
17.95€
Osta
Kas olete valmis sukelduma romantilisse seiklusse, mis on täis üllatusi ja jõulumaagiat? "Miljardärist ülemus ja jõulubeebi" on Janice Maynardi sulest pärit lugu, mis viib teid lumisele rännakule koos võluva miljardäri ja tema abilisega.

Dani Meadows ei oleks iialgi osanud arvata, et tema tööülesanded hõlmavad jõulude ajal lumevangi jäämist koos oma vastupandamatu ülemuse Nathaniel Winstoniga. Kuid just selline stsenaarium avaneb, kui nad leiavad end üksinda suletuna, koos imearmsa beebiga, kes võib olla Nathanieli laps.

Nathaniel on harjunud olema kontrolli all, kuid nüüd vajab ta Dani abi rohkem kui kunagi varem. Kui Dani astub tema isiklikku ruumi, avastab Nathaniel, et tema fantaasiad assistendist on üks asi, kuid reaalsus on midagi hoopis enamat. Kui naine jagab tema korterit... ja tema voodit, siis kas Nathaniel suudab leida jõudu lahkumiseks, kui lumi lõpuks sulab?

See raamat on ideaalne lugemine neile, kes armastavad romantikat, pühade hõngu ja ootamatuid pöördeid. Janice Maynard on meisterlikult pununud kokku loo, mis soojendab südant ja toob esile jõulude tõelise vaimu. Kas olete valmis avastama, mis juhtub, kui ärikohtumine muutub ootamatult südantsoojendavaks jõululooks?